close
loading

 

 
Odkryj nowa nowa telewizje EVIO
 
Co powiesz na prawie 250 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 120 w jakości HD? W tym świetle wybór najnowocześniejszej technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na 3 pakiety:  SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Dodatkowo - opcje premium, które zadowolą każdego widza.

 

 

 

 

Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy - dzięki usłudze domowej nagrywarki. Możesz też obejrzeć swoje ulubione audycje nawet 3 dni do tyłu. Wszystko jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu, zaawansowanemu technologicznie dekoderowi.

 

 

 

Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz i na czym tylko chcesz. I nie ma znaczenia, że pozostałych domowników właśnie coś oświeciło i chcą zobaczyć inne programy na drugim telewizorze, tablecie czy smartfonie. W tej technologii wszystko jest możliwe.

 

 

 

PAKIET TELEWIZYJNY SMART TV

 

151 kanałów | 83 HD | 68 SD

 

 

 

 

cena:

od 44,90 zł* abonament

0 zł** aktywacja

1 zł wydanie sprzętu

+ doberz Multirooma 19,90 zł/m-c

 

 

*   - podana cena pakietu telewizyjnego z dowlnym pakietem Internetu światłowodowego ( cena bez pakietu internetowego 69,99 zł)

** - podana cena aktywacji telewizji z dowlnym pakietem Internetu światłowodowego  (cena bez pakietu internetowego 259,99 zł )

 

 

PAKIET TELEWIZYJNY OPTIMUM TV

 

202 kanałów | 115 HD | 87 SD